• Draudimas
  Mūsų bendrovės vežami brangiai kainuojantys kroviniai nuo visų rizikų gali būti apdrausti Rusijos draudimo bendrovėje SK „PARI“.
  super_train-hd-wallpapers
 • Gabenimas automobiliais
  Viena iš pagrindinių paslaugų, kurias siūlo bendrovė „NETRO“, – tai gabenimas automobiliais. - Pristatomi daliniai (LTL) ir pilni (FTL) kroviniai. Į krovinių pristatymo paslaugų kainą įtraukta CMR/ TIR Carnet įforminimo, pakrovimo ir iškrovimo darbų kaina, krovinio fotografavimas.
  iveco-truck-wallpaper-free-download
 • Gabenimas geležinkeliais
  Krovinių gabenimai geležinkelių transportu yra populiariausia paslaugų rūšis. Kroviniai pristatomi tiek konteineriais, tiek visų rūšių vagonais.
  super_train-hd-wallpapers
 • Gabenimas oru
  Organizuojant gabenimus oru mūsų bendrovė turi didelės patirties, kuri mūsų klientams padeda gauti krovinį trumpiausiais terminais.
  cruise-hd-postures.jpg
 • Mišrūs gabenimai
  Dinamiškiausias ir taupiausias krovinių pristatymo būdas – tai gabenimų automobiliais, geležinkeliais, jūra ir oru sutelkimas (derinys) į vieną logistikos sprendimą.
  super_train-hd-wallpapers
Apie mus

09-SaudiCargoPlaneIndonesia10-07-09SPATransporto bendrovė UAB „NETRO“ įsteigta 2013 m., ir per tokį trumpą laikotarpį transporto paslaugų rinkoje sugebėjo pasiekti itin gerų rezultatų.

 

Mes siūlome šias paslaugų rūšis:

 

– Krovinių gabenimas oru iš tokių šalių kaip Nyderlandai, Vokietija, Italija, Ispanija, Lietuva, Latvija, Austrija, Čekija, Lenkija, Suomija į bet kokį pasaulio tašką nuo 1 kg ir daugiau.

 

– Dalinių (LTL) ir pilnų (FTL) krovinių pristatymas automobilių transportu iš ES į NVS šalis. CMR/ TIR Carnet įforminimas

 

– Krovinių pristatymas geležinkelio konteineriuose (20’ DV/ 40’ DV/ HC).

 

– Krovinių transportavimas dengtuose vagonuose/pusvagoniuose.

 

– Krovinio draudimas.

 

– Muitinės deklaracijų ЕХА/ Т-1 įforminimas.

 

– Krovinių sandėliavimas.

 

Patogus vietos išsidėstymas leidžia efektyviai ir protingai parengti logistikos schemas, gabenimo maršrutus.